Inwit Twój Partner w utrzymaniu czystości

O firmie

Firma INWIT istnieje na rynku artykułów higienicznych od 2000 roku. Od samego początku naszą dewizą było jak najsprawniejsze i najszybsze rozwiązywanie problemów naszych klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów. Od 2004 roku wysyłamy nasze towary do krajów Unii Europejskiej jak również na wschód i południe Europy.

W związku z zwiększającymi się potrzebami naszych klientów zawiązaliśmy współpracę z największymi polskimi producentami artykułów higienicznych, jak również włoskimi producentami profesjonalnych produktów celulozowych - firmą IMBAL oraz producentem podajników i dozowników firmą MARPLAST, tak by zapewnić najlepszej jakości towar przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny.

Towary które znajdują się w naszej ofercie charakteryzują się wysoką jakością oraz niską ceną, co w połączeniu z kompleksową obsługą czyni z nas doskonałego partnera.

Asortyment w którym się specjalizujemy obejmuje przede wszystkim przemysłowe artykuły higieniczne jak :

Zamówiony towar dowozimy własnym transportem, posiadamy pojazdy mogące transportować towar do maksymalnie 10 palet. Oprócz pojazdów dostawczych, używamy również małych samochodów osobowych do realizowania mniejszych zamówień.

O nas

FIRMA HANDLOWO -
USŁUGOWA
I N W I T s.c.
Izabela Dworniak,
Kazimierz Dworniak
ul. Bp. Bednorza 48
40-384 KATOWICE - SZOPIENICE

Działamy
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 16:00

Facebook

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Dział Handlowy:
tel. 32 201 05 80

Zamówienia: 
tel. 32 201 05 80, 32 204 11 42
tel. kom. 606 130 387

lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mighty Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration from FCT